Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2015 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


Wiadomości w formacie RSS

Światowo w "Olimpii"

Tak światowo i międzynarodowo dawno nie było w Rybniku-Kamieniu. W hotelu "Olimpia" trenują szermiercze reprezentacje tak "egzotycznych" krajów jak choćby Wenezuela.


Rybnik w „Nie ma jak Polska”

W Rybniku już po raz drugi gościli Anna Karna i Maciej Orłoś – prowadzący program „Nie ma jak Polska”. Efekty ich pracy w naszym mieście można było zobaczyć na antenie TVP1. Program dostępny jest również na stronie internetowej.


Snowboard latem w Rybniku

Fundacja Balans oraz Miasto Rybnik zapraszają na darmowe szkolenia Mountainboardu, które odbywają się od maja do września w Parku Wiśniowiec.


Rekrutacja na rybnicki Wydział UE

Trwa rekrutacja studentów na nowym wydziale Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Największa uczelnia publiczna o profilu ekonomicznym na Śląsku utworzyła w Rybniku samodzielną jednostkę: Wydział Biznesu, Finansów i Administracji. Jest to ważne wydarzenie dla naszego miasta i regionu.


Wakacje w mieście

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, jakie na okres dwumiesięcznej przerwy od zajęć szkolnych przygotowały działające w mieście placówki kulturalno-oświatowe.


Potwierdzony rating dla Rybnika

2 lipca br. Fitch Ratings potwierdził długoterminowy rating krajowy Miasta Rybnika na poziomie ‘A+(pol)’. Rating ma perspektywę stabilną.


„Na przyijmo bez Rybnik”

Pod takim hasłem 11 lipca br. odbędzie się w Rybniku rajd przygodowy, który wystartuje z terenu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Gliwickiej 72 (boisko obok kąpieliska „Ruda”).


Kwestionariusz dla klubów sportowych

Zachęcamy kluby sportowe do wypełnienia kwestionariusza, który będzie jedną z podstawowych informacji, niezbędnych do opracowania Strategii Sportu Rybnika.


Trochę wody dla ochłody ;)

Podczas czekających nas w najbliższych dniach upałów, kąpielisko „Ruda” jak zwykle przeżywać będzie oblężenie ;) Warto jednak pamiętać, że również w samym centrum miasta można znaleźć małą alternatywę dla „Rudy”.


Otwarcie igrzysk w Rybniku

Już za miesiąc zainaugurujemy w Rybniku największą sportową imprezę polonijną w kraju - XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Śląsk 2015!


Kulturalny lipiec w Rybniku

Kulturalne wakacje w mieście zapowiadają się niezwykle ciekawe. Czeka nas sporo wydarzeń artystycznych, w tym wiele plenerowych. Szczegóły na plakatach wywieszonych w 70 gablotach na terenie Rybnika.


Nowy harmonogram pokazów fontanny

Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem pokazów fontanny zlokalizowanej na Placu Jana Pawła II, w sąsiedztwie rybnickiej bazyliki.


Bezpieczne Wakacje 2015

Na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja „Bezpieczne wakacje 2015”, która potrwa do 1 września 2015 r.


Pchle targi na deptaku

Organizacja pchlich targów na rybnickim deptaku powoli staje się tradycją. Przez najbliższe trzy miesiące, w każdą drugą sobotę miesiąca będzie okazja do wzięcia udziału w targach staroci i rękodzieła.


Rybniccy Prymusi

22 i 23 czerwca br. w Ognisku Pracy Poza Szkolnej Zespół „Przygoda”, uroczyście wręczono nagrody Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika oraz Rybnickiego Prymusa.


Konkurs „Schodami do kultury”

Miasto Rybnik organizuje konkurs mający na celu wsparcie rozwoju kultury w mieście. Jego przedmiotem jest udostępnienie lokalu mieszczącego się na II piętrze kamienicy przy ul. Rynek 12.


Potrzebni wolontariusze

Od 2 do 8 sierpnia na Śląsku odbędą się XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Śląsk 2015. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy chcą zaangażować się w organizację tego ważnego  dla naszego regionu wydarzenia.Archiwum

   

Linkin Park w Rybniku:


 

Rybnik Park - imprezy towarzyszące:


 

Ankieta na temat jakości powietrza w Rybniku:


Budżet obywatelski


       ***********             


Kąpielisko "RUDA"


   

   

Godziny pracy Urzędu Miasta Rybnika:

Poniedziałek - środa: od 7.30 do 15.30
Czwartek: od 7.30 do 18.00
Piątek: od 7.30 do 13.00 

 

  więcej

 

Segreguj.rybnik.eu
przebieg drogi pszczyna-racibórz
 Straż Miejska Rybnik - telefon alarmowy 986

    

ZOBACZ KONIECZNIE:    


Logo Rybnika   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Rybnik na Facebook
    
Rybnik na YouTube
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Optymiści nie dopuszczają do siebie czarnych myśli. Oni je kolorują, czym? Mają takie optymistyczne kredki: humor, uśmiech...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

 

Kultura.rybnik.eu
     
Turystyka w Rybniku
  
Edukacja w Rybniku
  
E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt