ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem

31. Finał WOŚP – koncert zespołów Sari Ska Band, Fuzja, Niekazan

31. Finał WOŚP w DK Boguszowice! Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Zapraszamy na mega koncert i jak zwykle przepiękną letnią zadymę w środku zimy. Bądźmy razem, bawmy się dobrze i pomagajmy!

W tym roku celem finału WOŚP będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy zakupione urządzenia posłużą wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować – bez względu na wiek pacjentów

Na scenie DK Boguszowice wystąpią dla Was:

Sari Ska Band – polski zespół muzyczny, powstały w 2004 roku . Ich muzyka to mieszanka takich stylów jak ska, reggae, early reggae i rocksteady. W kompozycjach grupy dominują skoczne, motoryczne kompozycje nawiązujące do stylistyki legendarnej wytwórni Two Tone. Nie brak jednakże momentów bardziej nastrojowych, w których zespół zbliża się do miękkiego brzmienia rocksteady nie odmawiając sobie wycieczek w stronę reggae i swingu. Premiera drugiego krążka pt.”Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego” miała miejsce wiosną 2012 roku. W 2014 roku grupa wzięła udział w ósmej edycji programu „Must Be The Music” przechodząc do półfinału wynikiem głosów 3xTak, dostaje również nagrodę za najlepszy występ pierwszego odcinka.
https://www.facebook.com/sariskaband/

Fuzja – zespół powstał w sierpniu 2017 roku. Czworo przyjaciół postanowiło zrobić coś dla siebie i dla innych. W ten oto sposób bawią się muzyką grając funkowo-rockową mieszankę dźwięków, czyli prawdziwą Fuzję. Ich świetny koncert na naszej scenie zarejestrowaliśmy 2 lata temu - https://youtu.be/s08M0lWwIx

NieKaZan – zespół hardrockowy, grający surowy polski rock/hardrock. Inspirację czerpie z muzyki rock’ owej z lat 80. oraz 90.

Wejście – darowizna do puszki! Całość zbiórki zostanie oczywiście przekazana na rzecz WOŚP.

  Data i godzina:
28.01.2023
19:00
  Lokalizacja:
Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Plac Pokoju 1, 44-253 Rybnik

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: