ScrollTop-ico

Anna Prudel - Mikołajkowe spotkanie autorskie dla dzieci

Anna Prudel zaprasza na Mikołajkowe spotkanie autorskie dla dzieci. Autorka zaprezentuje swoje książeczki o tematyce świątecznej oraz opowie o swojej najnowszej książce "O zabawce, która zgubiła się na święta". Będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz do zakupienia książeczek autorki w bardzo korzystnych cenach.

 

Tadeusz Kolorz ubarwi spotkanie od strony muzycznej.

Anna Prudel – urodzona w 1986 w Rybniku. Absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją z języka angielskiego i literatury na Uniwersytecie Ostrawskim w Republice Czeskiej. Z zawodu nauczycielka języka angielskiego. Z zamiłowania nauczycielka języka angielskiego. Pasjonatka słowa pisanego i śpiewanego. Ukończyła kurs pisania tekstów piosenek w Berklee College of Music. W 2019 roku wydała swój pierwszy tomik poezji Suma Wszystkich Myśli (Sowello 2019). Jesienią tego samego roku utworem „Oczywistość” wygrała II Otwarty Konkurs Jednego Wiersza im. Janiny Podlodowskiej w Rybniku. Jej poezja ukazuje się w rybnickim magazynie Wytrych, a wierszyki dla dzieci w magazynie Wytryszek. Jej wiersz „Kobiety idące” został zaprezentowany i pozytywnie oceniony w „Poczcie poetyckiej” Macieja Szczawińskiego w Polskim Radiu Katowice. W 2020 roku ukazała się jej pierwsza seria rymowanych książeczek dla dzieci „Bajeczki z morałem” (Pryzmat 2020). Rok później seria została wzbogacona o 6 nowych książeczek „Bajeczki z morałem 2” (Pryzmat 2021). Dużą popularnością cieszy się również jej świąteczna bajka „O zabawce, która bała się zostać świątecznym prezentem” (Pryzmat 2020). W przygotowaniu jest już kolejna część tego opowiadania – „O zabawce, która zgubiła się na święta” (Pryzmat 2021). Nakładem wydawnictwa Pryzmat w tym roku ukaże się książka dla dzieci „Florianek i aniołki”.

Prywatnie mama czteroletniego Radzimirka, dla którego tworzy przeróżne bajeczki i rymowanki. Autorka aktualnie marzy o pisaniu tekstów piosenek dla dzieci i dla dorosłych, aktywnie poszukuje zespołów chętnych do współpracy.

  Data i godzina:
04.12.2021 - 04.12.2021
16:30
  Lokalizacja:
Punkt informacji miejskiej i turystycznej halo! Rybnik
ul. Jana III Sobieskiego 20 44-200 Rybnik

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: