Rybnik.pl

Corso, Iwanca: premiera książki "GrubSon. Na szczycie"

Spotkanie autorskie z Przemkiem Corso oraz Tomaszem Iwanca, autorami książki "GrubSon. Na szczycie".

Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?

Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika!

To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.

Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

----
Przemek Corso - konferansjer, felietonista, autor powieści przygodowych o złodzieju i awanturniku, Robercie Karczu – wydawanych przez Wojciecha Cejrowskiego – składających się na Serię z Mustangiem, głos radiowy, autor bajek dla dzieci i scenarzysta... a prywatnie miłośnik filmów, kolekcjoner, gaduła, a przy dłuższym poznaniu straszny nudziarz. Z wykształcenia niedoszły nauczyciel języka angielskiego. Szczęśliwy mąż i ojciec, a także właściciel szkockiego teriera o imieniu BRK.

Tomasz "GRUBSON" Iwanca – wokalista, raper i producent muzyczny. Autor płyt "O.R.S.", "Coś więcej niż muzyka", "Gruby Brzuch" (nagranej w duecie z DJ BRK), „Holizm”, oraz "Gatunek L".

W latach 2015 i 2016 występował na Przystanku Woodstock - kolejno na małej i dużej scenie. Z wydarzeń powstały dwa wydawnictwa DVD dostępne w całej Polsce.

Najpopularniejszy utwór GrubSona pt. "NA SZCZYCIE", liczy obecnie ponad 90 000 000 wyświetleń na serwisie YouTube.

  Data i godzina:
13.11.2018
17:00
  Lokalizacja:
Industrialne Centrum Kultury w Rybniku - Niewiadomiu
ul. Mościckiego 3  44-273  

Wszystkie wydarzenia


Udostępnij: