Kabaret Trzeci Wymiar - premiera nowego programu pt. Piękni, młodzi i bogaci

Premiera nowego programu Kabaretu Trzeci Wymiar została przeniesiona z 21 marca na dzień 12 września.

Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność! Informacja DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w.39.

 

Bilety: 20 zł - dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com

Kabaret Trzeci Wymiar zaprasza na premierę swojego nowego programu pt. „Piękni, młodzi i bogaci”.

 

Kabaret Trzeci Wymiar, po swoim debiutanckim programie „Damy radę!”, w którym poprzez skecze, taniec i piosenki udzielali porad zgromadzonej publiczności, wzięli sobie teraz sami te rady do serca. W nowej odsłonie, w premierowych skeczach spotkacie zarówno znane jak i zupełnie nowe osobowości.  Co z tego wynikło? Podobno stali się piękni, młodzi i bogaci. Czy tak jest naprawdę? Przekonacie się przychodząc na najnowszy program młodych chłopaków z Trzeciego Wymiaru!

Kabaret Trzeci Wymiar - „Damy radę!”: https://www.youtube.com/watch?v=Bujc_X6fHBI.

 

Kabaret Trzeci Wymiar - nowa formacja na polskiej scenie kabaretowej. Pierwsze spotkanie trojga młodych, błyskotliwych i dowcipnych młodzieńców odbyło się 21 marca 2018 r. w Rybniku. Artur Dyjas, Maciej Misztal i Artur Banaszkiewicz - każdy z nich z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym postanowiło połączyć siły i nieco "namieszać" w świecie humoru i satyry. Ta wybuchowa mieszanka ironii, temperamentu i energii swój debiut sceniczny miała 26 maja 2018 r. w Łaziskach Górnych, gdzie spotkali się z bardzo życzliwym przyjęciem publiczności. 9 lutego 2019 r. na scenie Domu Kultury Chwałowice premiery program pt. „Damy radę!” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem sympatyków kabaretów i krytyki. Są laureatami III miejsca podczas XI Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów „HiHi HaHa” 2018.

  Data i godzina:
12.09.2020
18:00
  Lokalizacja:

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: