KAŁASZNIKOF ZAPRASZA 5. - Kabaret Czesuaf

Bilety: 30 zł, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Już w grudniu powraca tak bardzo wyczekiwane, najpiękniejsze kabaretowe przedsięwzięcie w Rybniku. Pełne młodzieńczego zapału i premierowych żartów. Oto przed Wami: KAŁASZNIKOF ZAPRASZA 5.Kabaret Kałasznikof https://pl-pl.facebook.com/KabaretKalasznikof na swoją rybnicką scenę zaprasza wyłącznie wybitnych gości, którzy pokazują swoje absolutnie najlepsze programy okraszone premierowymi skeczami. W grudniu ich gościem będzie Kabaret Czesuaf www.czesuaf.art.plhttps:www.facebook.com/czesuafkabaret/. Obie grupy w listopadzie wezmą udział w Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, więc do Chwałowic przyjadą z całą paletą nowych żartów i zabawnych skeczy.

 

Co pokaże Kabaret Czesuaf? Swój najnowszy program pt. "Przyjęcie", a w nim również skecze, nie emitowane dotąd w telewizji. Absolutne nowości prosto z Ryjka. 

Co pokażą gospodarze? Jak zawsze - absolutne premiery, jak zawsze - szalone rozgrzewki, jak zawsze - pokażą, że są świetni!

  Data i godzina:
13.12.2019
19:00
  Lokalizacja:

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: