ScrollTop-ico

Koncert Laureatów 25. OFPA oraz Koncert Galowy "Serwus Madonna" – piosenki z repertuaru Ewy DEMARCZYK

25. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA 2021. Koncert laureatów 25.OFPA i "Serwus Madonna" - wystąpią Janusz Radek, Katarzyna Groniec i Maja Kleszcz.

Zapraszamy do Teatru Ziemi Rybnickiej na koncert Laureatów 25.OFPA oraz koncert zatytułowany "Serwus Madonna", kultowy program koncertowy Janusza Radka, zawierający piosenki kompozytorów Piwnicy Pod Baranami: Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Nowaka, Andrzeja Zaryckiego, Jana Kantego Pawluśkiewicza. Utwory znane między innymi z wykonań Ewy Demarczyk i Haliny Wyrodek, to nie tylko przypomnienie liryki krakowskiej, ale także hołd złożony Artystom krakowskim. Nade wszystko jednak to pięknie oprawione muzycznie i poetycko historie miłości, namiętności, tęsknot- po prostu życia. Na koncercie w Rybniku z Januszem Radkiem wystąpią dwie wspaniałe wokalistki – Katarzyna Groniec i Maja Kleszcz.

Program Serwus Madonna w 2004 roku doczekał się realizacji telewizyjnej pod tytułem „Niebo złote Ci otworzę”, a jesienią trafił na płytę studyjną. Ta właśnie płyta przyniosła Artyście nominację do nagrody Fryderyki – w kategoriach płyta poetycka i wokalista. Janusz Radek z tym recitalem zagrał w całej Polsce ponad 300 koncertów.

Bilety: 70 zł balkon, 80 zł parter.  KUP BILET | 

  Data i godzina:
26.09.2021
17:00
  Lokalizacja:
Teatr Ziemi Rybnickiej
Plac Teatralny im. Kazimierza Kutza 1 44-200 Rybnik

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: