Mali Tropiciele Wielkich Przygód - Jeż Pigmejski

Zapraszamy na spotkanie z Jeżem pigmejskim!

Dokąd tupta nocą jeż... pigmejski? Kolejna edycja Małych Tropicieli Wielkich Przygód będzie poświęcona właśnie JEMU!
Swoim urokiem podbija serca wszystkich. Nie da się ukryć - to bardzo wdzięczne zwierzątko. Jest zabawne, łatwo się oswaja, a co najważniejsze nie wywołuje reakcji alergicznych.
Z pewnością z racji kolców nie jest to pupil do przytulania, ale i tak daje wiele radości.
Profesjonalny hodowca opowie o tym jak żyją jeże pigmejskie i odpowie na wszystkie pytania dzieciaków. Czy są zwierzętami nocnymi? Co jedzą? Ile latek żyją oraz czy można je kąpać?

Podczas godzinnej opowieści dzieci będą mogły zaobserwować zachowanie naszego gościa, poprosimy o wspólne nakarmienie jeża pod czujnym okiem jego opiekuna, a po spotkaniu z jeżem nastąpi dalsza część nauki - warsztaty ekologiczne.

Twórcze i edukacyjne działania dla Dzieci, które służą przekazywaniu wiadomości z szerokiego świata nauki i sztuki. Fascynacja jest pierwszym krokiem na ścieżce wiedzy, dlatego wybierane zagadnienia to przede wszystkim zbiór ciekawostek, które pobudzają wyobraźnię, inspirując dalszy rozwój w wybranym kierunku. Naszym atutem są otwarci, charyzmatyczni instruktorzy, którzy dzielą się z Małymi Tropicielami nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim pasją, która przenika wszystko, co robią.

Bilet - 25 zł
Zakup możliwy za pośrednictwem Strefy Zajęć: KUP BILET 

  Data i godzina:
12.06.2021
16:00
  Lokalizacja:
Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Plac Pokoju 1, 44-253 Rybnik

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: