ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem

Muzyczne piątki: Irek Dziedzic Blues Project "Projekt Tadeusz Nalepa"

W każdy wakacyjny piątek zapraszamy na zabawę z DJ'em, koncerty oraz warsztaty taneczne na zielonych terenach „Parku Pary” przy Zabytkowej Kopalni Ignacy. Zrelaksuj się na leżaku lub tańcz w industrialnym otoczeniu podczas wyjątkowych wydarzeń tematycznych.

Zespół Irek Dziedzic Blues Project zaprasza na koncert pt. Projekt Tadeusz Nalepa. Śląscy muzycy postanowili oddać hołd Ojcu polskiego bluesa który jest naszą wizytówką w świecie muzyki. Tadeusz Nalepa nie bez przyczyny jest tak nazywany. Jego wieloletnia kariera to pasmo wielu sukcesów a utwory które skomponował są absolutnymi klasykami gatunku. Nie można również zapomnieć o Bogdanie Loeblu - autorowi większości tekstów śpiewanych przez Nalepę. Charakterystyczna forma a także przekaz zawarty w tekstach Loebla sprawiają że nie da się przejść obok nich obojętnie. Prezentowany materiał to podróż w czasie przez twórczość Tadeusza Nalepy i grupy Breakout.

Skład:
Irek Dziedzic - gitara, wokal
Waldek Glomb - gitara
Lucek Kurda - bass
Michał Glomb - perkusja

W każdy piątek wakacji, w ramach cyklu „Muzyczne piątki” zapraszamy na spotkania z muzyką w industrialnych przestrzeniach Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku!

W przypadku deszczowej pogody wydarzenie odbędzie się w budynku nadszybia Kościuszko.

Wstęp wolny.

  Data i godzina:
19.07.2024
19:00
  Lokalizacja:
Zabytkowa Kopalnia Ignacy
ul. Ignacego Mościckiego 3, 44-273 Rybnik-Niewiadom

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: