ScrollTop-ico

Święto Niezapominajki z Cleo

Zabytkowa Kopalnia Ignacy zaprasza w niedzielę 15 maja na „Święto Niezapominajki z Cleo”. W programie zaplanowano warsztaty dla dzieci i nie tylko, wystawy, sadzenie niezapominajek, zwiedzanie kopalni oraz, na zakończenie, koncert Cleo!

W ramach „Święta Niezapominajki z Cleo” zaprezentowana zostanie plenerowa wystawa przygotowana przez Nadleśnictwo w Radomiu pt. „Nie zapomnij Niezapominajki. Święto Polskiej Niezapominajki na kartach leśnej historii”.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach niezabudkowych: kolorowanki oraz wyklejanki, tworzenie medalioników z niezapominajkami zatopionymi w żywicy oraz malowanie płóciennych worków motywami niebieskich kwiatków.

O godz. 19.00 rozpocznie się koncert Cleo – laureatki dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

Koncert, warsztaty oraz zwiedzanie wystawy będą bezpłatne.

W tym dniu, wraz z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, będziemy prosić o pomoc finansową na rehabilitację Maksa Podlejskiego. Od kilku lat Maks jest obecny na naszych imprezach, w trakcie których liczymy na wsparcie ze strony odwiedzających.

  Data i godzina:
15.05.2022
16:00
  Lokalizacja:
Zabytkowa Kopalnia Ignacy
ul. Ignacego Mościckiego 3, 44-273 Rybnik-Niewiadom

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: