ScrollTop-ico

Tydzień Bibliotek - spotkanie autorskie z Michałem Szulimem

W ramach Tygodnia Bibliotek, któremu w tym roku przyświeca hasło „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, zapraszamy na spotkanie z Michałem Szulimem - podróżnikiem, dziennikarzem Radia Dla Ciebie i autorem bestsellerowej książki „Miejsce za miejscem, czyli podróże małe i duże”, który opowie o swoich wyprawach do Izraela i Jordanii.

Spotkanie odbędzie się

10 maja, o godz. 18:00

w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Szafranka 7

w Rybniku.

„Izrael i Jordania, czyli mur z zasiekami, biblijne miejsca i cudowna Petra" – to tytuł spotkania podróżniczego z Michałem Szulimem, podczas którego przeniesiemy się na Bliski Wschód. Przyjrzymy się miejscom biblijnym, zajrzymy za wysokie mury Jerozolimy i... poznamy tajemnicze zwyczaje ortodoksyjnych Żydów. Zobaczymy też legendarną jordańską Petrę, która uznana jest za jeden z nowych cudów świata. Dowiemy się też o zwyczajach i religii Arabów i Beduinów, o tym, co jada się w Izraelu i Jordanii i dlaczego w Morzu Martwym trudno jest utonąć.

Po spotkaniu będzie można zakupić książki autora w promocyjnej cenie.

O autorze:

Michał Szulim jest nie tylko podróżnikiem i dziennikarzem Radia Dla Ciebie, ale też współpracownikiem pisma podróżniczego „All Inclusive" i twórcą popularnego bloga MiejsceZaMiejscem.pl. W 2017 roku wydał książkę „Miejsce za miejscem - podróże małe i duże", która okazała się bestsellerem. Jej kontynuacja, wydana dwa lata później, spotkała się z równie ciepłym przyjęciem czytelników. Fanom muzyki Michał Szulim znany jest jako wokalista zespołu Plateau, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów.

  Data i godzina:
10.05.2022 - 10.05.2022
18:00
  Lokalizacja:
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Ks. Józefa Szafranka 7, Rybnik-Śródmieście

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: