ScrollTop-ico

Wystawa "Pantomima słońca"

W Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach można oglądać wystawę "Pantomima słońca". Wieloletnia działalność Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie i Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini pod kierunkiem Anny Grzelakowskiej i Karola Mroziewskiego zaowocowała wieloma projektami z osobami intelektualnie niepełnosprawnymi, dając możliwość swobodnej ekspresji twórczej podopiecznym. Wystawa „Pantomima słońca” to przykład takiej realizacji. Wystawę można oglądać od 22 października 2021 r. w godzinach otwarcia Domu Kultury.

Finisaż wystawy zaplanowano na 19 listopada 2021 r.

 

Wystawę można oglądać od 22 października 2021 r. w godzinach otwarcia Domu Kultury.

OFFO 2021 to dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. OFFO jest Festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową (pinhole photography).

Wystawy odbywają się równocześnie, zawsze w listopadzie (a rozpoczynają z końcem października, w tym roku 22.X) w kilkudziesięciu galeriach Górnego Śląska i okolic. Prezentacjom prac towarzyszą pokazy filmów otworkowych, multimediów, prelekcje oraz wydawnictwo (także na DVD) stanowiące po części katalog, ale też zbiór artykułów teoretyków i praktyków fotografii otworkowej.

Festiwal obecny jest na Facebooku,

Strona internetowa Festiwalu

 

 

  Data i godzina:
22.10.2021 - 19.11.2021
08:00
  Lokalizacja:
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
ul. 1 Maja 91 B, Rybnik-Chwałowice

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: