ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem

Zespół Prosto – koncert rock&blues – Teraz Muzyka

Sobota wieczór to świetna okazja by posłuchać brzmień w rytmie rock & blues! Na scenie domu kultury gościć będziemy zespół PROSTO z Rybnika.

Zespół Prosto tworzy i gra muzykę, której – jak mówią jego członkowie – nie da się jednoznacznie zaklasyfikować do konkretnego gatunku. To swoisty kolaż muzyczny oparty na rockowym brzmieniu z dodatkiem lekkiej nuty jazzowych harmonii, które stanowią tło dla melodii tekstów śpiewanych przez wokalistkę Monikę Grzesik. Całość okraszona jest improwizowanymi partiami solowymi bębnów, basu i gitary.

Zapraszamy wszystkich pozytywnie skonfigurowanych „człowieków” chcących posłuchać muzyki granej po polsku w częstotliwości 432 Hz dla dźwięku „A” na imprezę, która – to pewne – naładuje baterie życiowe. 

Formacja występuje w składzie: Monika Grzesik (wokalistka i autorka tekstów), Irek Walczak (gitara), Piotr „Bax” Król (bas) i Grzegorz Myszor (perkusja).

Bilet: 20 zł / 16 zł z kartą Rybka - KUP BILET

Przed koncertem o 18:30 zapraszamy do Galerii pod Oknem na wernisaż wystawy prac kolektywu fotografików Grupa M6, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku – wstęp bezpłatny.

  Data i godzina:
23.09.2023
19:00
  Lokalizacja:
Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Plac Pokoju 1, 44-253 Rybnik

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: