Rybnik
Biznes

Bezpłatne szkolenia biznesowe

Już wkrótce na facebookowym fanpage'u Invest in Rybnik pojawią się informacje dotyczące planowanych spotkań i szkoleń stacjonarnych, które odbędą się w kwietniu.

Przypomnijmy: w lutym i marcu tego roku, w ramach inicjatywy Rybnik dla biznesu, odbyły się dwa spotkania edukacyjne, skierowane do przedsiębiorców z Rybnika oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Tematyka spotkań, tj. "Wystąpienia Publiczne w Biznesie" oraz "Storytelling w Biznesie", spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników.

Udział w tych spotkaniach to nie tylko sposób na poszerzenie wiedzy, ale przede wszystkim okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych dla firm już aktywnych na rynku. Dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, jest to również doskonała okazja do uzyskania praktycznych wskazówek dotyczących przygotowania się do otwarcia własnego biznesu.

Szczegóły wkrótce na fanpage'u Invest in Rybnik

Przypominamy też o możliwości udziału w szkoleniach online, które są organizowane we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i chcą zdobywać wiedzę bez konieczności opuszczania swojego domu.

Poniżej kalendarz szkoleń online, planowanych na kwiecień br.:

 

Udostępnij:


Wszystkie aktualności
Udostępnij: