Rybnik
Biznes

Rybnickie Dni Pracodawców po raz 4.

Od 14 do 25 października trwać będą IV Rybnickie Dni Pracodawców. W ich ramach zaplanowano m.in. szkolenie z zasad funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Szkolenie z zasad funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych skierowane jest do przedsiębiorców oraz osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowe i finansowe w przedsiębiorstwach.

Spotkanie odbędzie się 23 października br. w sali 264 budynku Urzędu Miasta (ul. Bolesława Chrobrego 2) w godz. 9:30-14:00.

Szkolenie prowadzone będzie przez pracowników Polskiego Funduszu Rozwoju, udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku wspólnie z partnerami: Urzędem Miasta Rybnika, Izbą Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Rybnickim Inkubatorem Przedsiębiorczości, Cechem Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach.

Rybnickie Dni Pracodawców to  wiele interesujących działań, skierowanych do pracodawców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zobacz program:

Udostępnij:


Wszystkie aktualności
Udostępnij: