Rybnik.pl
Biznes

Rybnik dla Biznesu z prof. Andrzejem Blikle

Wciąż trwają zapisy na spotkanie z prof. Andrzejem Blikle - gościem tegorocznej edycji spotkania „Rybnik dla biznesu”. Spotkanie odbędzie się 15 listopada br. w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach, przy ul. Barbary 23.

Przedsięwzięcie dedykowane jest przedsiębiorcom, dla których jest ono okazją do nawiązania kontaktów oraz budowy relacji między osobami tworzącymi środowisko biznesowe w Rybniku.

W ramach wydarzenia swoją prelekcję na temat zarządzania przedsiębiorstwem wygłosi prof. Andrzej Blikle - przedsiębiorca, profesor nauk matematycznych, wykładowca na wielu uczelniach w Polsce i za granicą. Profesor Blikle jest autorem książki "Doktryna jakości" oraz wielu artykułów prasowych poświęconych tematyce zarządzania w organizacjach, w tym tzw. organizacjach turkusowych.

Podczas wydarzenia swoje wystąpienie będzie miał również Członek Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Andrzej Zabiegliński, który przedstawi korzyści jakie daje przedsiębiorcom Polska Strefa Inwestycji - z uwzględnieniem możliwości zastosowania ulg podatkowych na terenie całego kraju.

Spotkanie będzie też okazją do wsparcia budowy hospicjum stacjonarnego w Rybniku. Zbiórkę na ten cel prowadzi Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie z Rybnika.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej:
  ZAREJESTRUJ SIĘ

AGENDA WYDARZENIA – piątek, 15 listopada 2019 r.:

  • 17.00 Rejestracja uczestników i rozmowy przy kawie
  • 18.00 Wystąpienie Piotra Kuczery - Prezydenta Miasta Rybnika
  • 18:10 Wystąpienie Andrzeja Zabieglińskiego - Członka Zarządu KSSE S.A.
  • 18:30 Wykład prof. Andrzeja Bliklego pt. "Turkusowe organizacje XXI wieku"
  • 20:00 Poczęstunek i dalsze rozmowy

Warto dodać, że prof. Blikle tego samego dnia będzie gościć również na rybnickim kampusie, przy ul. Rudzkiej 13 c. O godz. 11.00 w auli uniwersyteckiej rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wygłosi wykład pt. „Nowy paradygmat pracy zespołowej”. Wykład będzie częścią uroczystości rybnickiego Święta Uniwersytetu Ekonomicznego organizowanego wspólnie z Rybnickim Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Udostępnij: