Rybnik.pl
Kultura

Słoneczniki dla RAJ NAJNAJ

Organizowany przez Dom Kultury Chwałowice Festiwal RAJ NAJNAJ został nagrodzony w tegorocznej edycji plebiscytu Słoneczniki.

Chwałowicki „Festiwal RAJ NAJNAJ - Letnia Akademia Malucha” otrzymał nagrodę rodziców, jako najbardziej rozwojowa inicjatywa dla dzieci w wieku 0-14 lat w kategorii JĘZYK (rozwijanie u dziecka inteligencji językowej).

Drodzy Rodzice - pięknie DZIĘKUJEMY!!!

W plebiscycie SŁONECZNIKI to właśnie Rodzice wybierają najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci, bo to rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego.

Najważniejszymi kryteriami konkursu są: ogólne podejście prowadzącego do najmłodszych, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka, atrakcyjność inicjatywy, oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.

Poniżej fotorelacja z uroczystej gali wręczenia nagród SŁONECZNIKI, która odbyła się 21 września 2019 r. w Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego, w której uczestniczyła Karina Abrahamczyk-Zator - dyrektor Domu Kultury Chwałowice.

Więcej również na stronie SŁONECZNIKI.CZASDZIECI.PL

Udostępnij: