Rewitalizacja

Warsztaty dla mieszkańców osiedla przy ul. Słonecznej

Konsorcjum Utila Sp. z o.o. & Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach realizuje projekt dotyczący opracowania koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zagospodarowania części wspólnych terenów mieszkalnych osiedla przy ul. Słonecznej w Rybniku. Projekt realizowany jest na zlecenie Urzędu Miasta Rybnika.

W ramach prowadzonych prac w dniach 10 i 24 września 2018 r. organizowane są warsztaty projektowe, podczas których uczestnicy będą zastanawiać się nad zagospodarowaniem wskazanego obszaru w przyszłości. Celem działań jest poznanie problemów oraz oczekiwań osób, które mieszkają lub odwiedzają osiedle przy ul. Słonecznej w Rybniku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w prace podczas warsztatów, które odbędą się 10 i 24 września 2018 r., w godzinach 16:00 – 18:00, na podwórku osiedla przy ul. Słonecznej w Rybniku.

Działania realizowane są w ramach projektu pn. „Rewitalizacja miasta – nowa energia rybnickiej tradycji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności