ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem

UM SMS i aplikacja miejska

UM Rybnik SMS... czyli miejski system SMS-ów

Zachęcamy do skorzystania z subskrypcji serwisu SMS-owego Urzędu Miasta Rybnika!

Aby korzystać z usługi, należy:
wysłać SMS o treści TAK na numer  600 688 200
(aby zrezygnować wystarczy wysłać SMS o treści NIE na ten sam numer)

Wszyscy zainteresowani serwisem SMS-owym, otrzymują bezpłatnie ogólne, bieżące informacje o mieście lub urzędzie miasta (np. terminy wymiany dokumentów lub płacenia podatków, zmiany w organizacji ruchu drogowego, organizowane imprezy na terenie miasta itp.).

  • Serwis jest w całości zautomatyzowany, dlatego prosimy o niewysyłanie smsów o innej treści.
  • Cena smsa aktywującego usługę zależy od taryfy abonenta.

UM Rybnik SMS został uruchomiony w lipcu 2006 roku.


Aplikacja miejska "HaloRybnik"

W jednej aplikacji można przeczytać o najważniejszych wydarzeniach, aktualnościach z Rybnika, przejrzeć Gazetę Rybnicką, ustawić kalendarz wywozu odpadów czy zgłosić problem zauważony na terenie miasta (zgłaszanie problemu nie wymaga logowania).

W aplikacji można także sprawdzić jakość powietrza, a dodatkowo codziennie rano poprzez komunikat typu push przyjdzie powiadomienie o bieżącej jakości powietrza w Rybniku ze stacji pomiarowej przy ul. Borki.  W powiadomieniach typu push informujemy o najważniejszych sprawach dla Rybnika.

Aplikację można ściągnąć na urządzenia mobilne ze sklepu App Store lub Google Play. Zobacz więcej informacji o aplikacji.


Wszystkich użytkowników zachęcamy również do dzielenia się z nami opiniami na temat funkcjonalności aplikacji - zarówno tych istniejących, jak i takich, o jakie Waszym zdaniem apka powinna być rozbudowana. Na opinie czekamy pod adresem: apka@um.rybnik.pl

Zeskanuj kod i pobierz aplikację:

Udostępnij: