Rybnik.pl

Pierwszy Disco Festiwal w Rybniku

Najgorętsze nazwiska polskiej sceny Disco Polo!Już 22 lipca 2018r. pierwszy Disco Festiwal w Rybniku-Boguszowicach!

MIG
Piękni i Młodzi
Łobuzy
Playboys
Maczo
DJ ADI

A to jeszcze nie koniec planowanych atrakcji...
Nie może Was zabraknąć!

Już dziś wpiszcie do kalendarza datę i miejsce: 22 lipca 2018r., Stadion KS Górnik przy ul. Małachowskiego 130 (wejście od boiska przy restauracji "Maranta").

 

 BILETY DO NABYCIA PRZEZ PORTAL BILETYNA.PL

oraz w sekretariacie Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach

MIG

Grupa została założona w 2000 roku przez rodzeństwo Gwiazdowskich. 

Największe sukcesy zespołu to zdobycie w 2012 r. tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za utwór Jej Dotyk. Rok później na tym samym festiwalu zespół zajął drugą lokatę z piosenką Dziewczyna z sąsiedniej ulicy. W 2015r. za utwór Wymarzona formacja zdobyła Pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015.

Zespół znany jest też z takich kompozycji, jak Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona, Miód Malina i Słodka wariatka, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.

ŁOBUZY

Zespół powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera muzycznego Igora Pilewicza.

Formacja zadebiutowała singlem pt. „Ona czuje we mnie piniądz”, który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju. Teledysk do tejże piosenki został wyświetlony 120 tys. razy na łamach serwisu YouTube w przeciągu dwóch dni od premiery. 30 września, także 2015 roku singel uzyskał w Polsce status złotej płyty sprzedając się w nakładzie 10 tys. kopii. 2 marca 2016 roku singel został wyróżniony diamentową płytą znalazłszy 100 tys. nabywców w Polsce.

PIĘKNI I MŁODZI

Grupa założona w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Ich premierowyu singiel „Niewiara”, który od tamtej pory uzyskał ponad 53 miliony wyświetleń na portalu Youtube. Piosenka uzyskała tytuł „hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowe Disco Polo Party i stację TV.DISCO. 

W 2014 roku zespół awansował do finału Must Be the Music. Tylko muzyka w telewizji Polsat jako pierwszy zespół disco-polowy w historii programu. W czerwcu 2017 ukazała się debiutancka płyta zespołu pt. Niewiara. We wrześniu opublikowała teledysk do swojego nowego utworu „Ona jest taka cudowna”, który uzyskał ponad 53 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

PLAYBOYS

Zespół istnieje od 2013r i może pochwalić się wieloma nagrodami a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i Zagranicą. Tworzy go trzech młodych, zdolnych muzyków. 

Najbardziej znane utwory Playboys: "Lejde" (ponad 37 mln odtworzeń w Youtube), "Wyśmienicie" (ponad 25 mln), "Zwariowałem" (17mln), "Fajna jest ta dziewczyna" (17mln), "Tylko Ty" (15 mln),  "Jak to się stało" (ponad 11 mln wyświetleń w ciągu 5 miesięcy od premiery w mediach.

MACZO

Maciej "Maczo" Kuśmierz to wschodząca gwiazda Disco Polo. Artysta pochodzi z Wołomina i większość jego klipów została nakręcona właśnie w rodzinnym mieście. Kariera Macieja nabiera rozpędu. Dodatkowa popularność jaką zapewniło mu zwycięstwo w programie telewizyjnym "Wyspa Przetrwania" zaowocowała nowymi kontraktami i występami na licznych festiwalach muzyki tanecznej. Jego teledyski w sumie mają już kilkanaście milionów wyświetleń. Do najpopularniejszych należą: "Marylin Monroe", "Świnka" i "Fenomenalnie".

Znany i lubiany DJ, który rozkręca najlepsze imprezy taneczne w całej Polsce. Zawsze wie kto jest na topie, kto wypuścił nowy singiel i czyja muzyka porywa tłumy. Na naszym Festiwalu zadba godne powitanie wszytstkich przybywających na płytę boiska KS Górnik oraz o prawdziwie gorącą taneczną rozgrzewkę, która wprawi wszystkich w dobry nastrój i nałąduje pozytywną energią. 

  Data i godzina:
22.07.2018
15:00
  Lokalizacja:
Boisko KS Górnik Rybnik-Boguszowice
ul. Małachowskiego 130   44-251  Rybnik

Wszystkie wydarzenia


Udostępnij: