Rybnik.pl

Vinyl Swap – giełda płyt

W niedzielę, 14 stycznia, w godz. od 9 do 13, w rybnickim teatrze odbędzie się giełda płyt winylowych, cd, książek o tematyce muzycznej, nut i sprzętu muzycznego, czyli Vinyl Swap. Będzie to pierwsza edycja tej imprezy w nowym roku.

Winyle są coraz popularniejsze, można je kupić nawet w marketach. My proponujemy spotkanie przede wszystkim z używanymi płytami, które mają po kilkanaście, kilkadziesiąt lat, a wciąż cieszą oko, a przede wszystkim ucho. Tradycyjne zapraszamy wszystkich naszych stałych bywalców oraz tych, którzy jeszcze u nas nie byli. Czekamy na tych, którzy kochają czarne płyty, a także osoby, które je mają, a chcą się ich pozbyć. U nas można je sprzedać, wymienić - mówią organizatorzy.

Niedzielna giełda od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wystawców, którzy przyjeżdżają na nią z całego kraju i z Czech. Rybniczanie i mieszkańcy regionu także ciepło przyjęli tę inicjatywę. Każdorazowo na imprezie pojawia się kilkaset osób. Wstęp, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających, bezpłatny.

  Data i godzina:
14.01.2018
09:00
  Lokalizacja:
Teatr Ziemi Rybnickiej
Plac Teatralny 1     Rybnik

Wszystkie wydarzenia


Udostępnij: