Muzyczne Piątki ponownie w Zabytkowej Kopalni Ignacy. Tym razem zaprezentowany zostanie film niemy Charliego Chaplina, któremu towarzyszyć będzie muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Czerwie.
17 lipca 2026 | godz. 19:00 | wstęp wolny
Nadszybie Szybu Kościuszko, Zabytkowa Kopalnia Ignacy
Czerwie to formacja prezentująca alternatywne brzmienia z pogranicza folku, etno, sceny absurdu, muzyki eksperymentalnej, współczesnej oraz muzyki teatralnej i filmowej. Zespół tworzy własny, rozpoznawalny styl oparty na niekonwencjonalnym wykorzystaniu instrumentów i łączeniu wielu gatunków muzycznych.
Zapraszamy mieszkańców Rybnika i regionu na letni, muzyczny wieczór.
Więcej informacji: www.kopalniaignacy.pl/wydarzenia/