ScrollTop-ico

Śląska Fundacja "Życie dla Jeży" - prezentacja działalności

W sobotę 16 października o godz. 17.00 w halo! Rybnik pojawi się Joanna Suwała - fundatorka i prezes Śląskiej Fundacji "Życie dla Jeży", by opowiedzieć o prowadzonej przez siebie działalności.

Śląska Fundacja "Życie dla Jeży" powstała w celu prowadzenia działań na rzecz ratowania jeży, ochrony środowiska naturalnego oraz finansowania Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Stanowicach.
Strona Fundacji na Facebooku, publikuje informacje o jeżach, które trafiły do Ośrodka Rehabilitacji Jeży w Stanowicach i którym udzielono pomocy. Uratowane jeże wypuszczane są na wolność, do ich środowiska naturalnego. Staramy się wypuszczać jeże na terenach, skąd zostały podebrane. Tym, które nie mogą wrócić lub zostały znalezione w miejscach dla nich niebezpiecznych, szukamy nowych ogrodów. Jeże, które na skutek trwałego kalectwa, niezdolne są do samodzielnej egzystencji, pozostają w Ośrodku na dożywocie.

Podczas spotkania będzie możliwość przekazania na ręce prezes Fundacji następujących przedmiotów przydatnych w prowadzonej działalności: karma mokra dla kotów Animonda, ręczniki papierowe, podkłady 60x90, miseczki ceramiczne małe (max 10 cm średnicy), gazety szorstkie, transportery małe.

Ośrodek przyjmuje jeże z terenu całej Polski, głównie z województwa śląskiego.
Kontakt z Fundacją: telefon: 512 048 555

  Data i godzina:
16.10.2021
17:00
  Lokalizacja:
Punkt informacji miejskiej i turystycznej halo! Rybnik
ul. Jana III Sobieskiego 20 44-200 Rybnik

Wszystkie wydarzenia

Udostępnij: