Chwałowice

Basen w Chwałowicach otwarty od soboty

Zgodnie z zapowiedziami, wraz z początkiem wakacji uruchomiony zostaje basen odkryty w Rybniku-Chwałowicach (ul. 1 Maja 75).

– Od soboty, 23 czerwca zapraszamy wszystkich do korzystania z tego obiektu. Wszyscy, którzy tam się pojawią, będą mogli skorzystać m.in. z basenu dla pływających, brodzika, boiska do siatkówki plażowej czy placu zabaw – mówi Rafał Tymusz, dyrektor rybnickiego MOSiR-u, zarządzającego obiektem.

Basem w Chwałowicach będzie czynny od 10.00 do 18.00, a w weekendy godzinę wcześniej. Bilet normalny kosztuje 7 zł, ulgowy 5.

Opłaty za korzystanie z obiektu:

  • bilet normalny - 7 zł
  • bilet ulgowy* - 5 zł
    *Bilet ulgowy przysługuje po okazaniu dokumentu stwierdzającego możliwość przyznania ulgi: dzieciom w wieku 5-7 lat, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia, rencistom, emerytom, inwalidom wojennym, osobom niepełnosprawnym z orzeczeniem znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności.
  • Wstęp bezpłatny przysługuje: dzieciom do lat 4 – wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, opiekunom grup zorganizowanych – na każde 15 osób jeden opiekun.

Godziny otwarcia obiektu:

  • od poniedziałku do piątku: 10.00 - 18.00
  • soboty i niedziele: 9.00 - 18.00
Udostępnij:


Wszystkie aktualności