ScrollTop-ico
Diagnoza

"Diagnoza" na Ignacym

Po raz kolejny ekipa serialu Diagnoza zawitała do Rybnika. Dziś, na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku-Niewiadomiu ruszyły zdjęcia do pierwszych odcinków trzeciej serii serialu, którego emisja rozpocznie się we wrześniu.

Zdjęcia realizowane będą od 25 do 27 czerwca, a nowością będzie pokazanie serwisu miejskiego rybnik.eu. Tym razem filmowcy pojawią się, oprócz oczywistego kampusu, m.in na Zabytkowej Kopalni Ignacy w Niewiadomiu (gdzie rozegra się jedna z kluczowych scen dla serialu), na Placu Wolności czy tężni w dzielnicy Paruszowiec-Piaski.

Wizyta filmowców w naszym mieście to efekt rozstrzygniętego przetargu na lokowanie produktu turystycznego miasta w serialu fabularnym. Tym razem Rybnik będzie pokazany w minimum 11 odcinkach, pojawią się minimum 34 rybnickie establishe oraz minimum osiem razy padnie słowo Rybnik. Tego typu lokowanie kosztuje 300 tys. zł brutto. Jest to kwota niższa o 69 tys. zł w porównaniu do dwóch poprzednich sezonów.

W nowym sezonie będziemy mieli wiele nowych postaci, w tym tych kluczowych granych przez m.in. Danutę Stenkę czy Mateusza Kościukiewicza

Fotorelacja z planu zdjęciowego na kopalni Ignacy:
  

Udostępnij:


Wszystkie aktualności