ScrollTop-ico
Wydarzenia

„Gazeta Rybnicka” w każdym domu

Z nowym rokiem zmienił się sposób kolportażu „Gazety Rybnickiej”, która wydawana w większym nakładzie i w nieco zmienionej formie co miesiąc będzie trafiać do skrzynek pocztowych mieszkańców.

„GR”  będzie  również  dostępna  w  Punkcie  Informacji Miejskiej „Halo! Rybnik” oraz w siedzibie nowego wydawcy samorządowego miesięcznika, czyli w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece  Publicznej, a także w Urzędzie Miasta Rybnika. Nie znajdziemy jej już jednak w rybnickich kościołach, za pośrednictwem których kolportowana była w minionych latach..

- Wszystkim osobom, które  od  grudnia  1996  roku  pomagały  nam  w  dystrybucji  miejskiej gazety, składamy serdeczne podziękowania - mówi Wacław Troszka, redaktor naczelny GR.

Z nowym rokiem, redakcja GR zmieniła również swoją siedzibę - z oficyny przy Rynku 12, wyprowadziła się do pokoi w budynku miejskiej biblioteki, przy ul. Józefa Szafranka 7.

Pierwszy w tym roku numer gazety już w najbliższy poniedziałek, a w wersji elektronicznej, miesięcznik dostępny jest od dziś na miejskiej stronie internetowej:

Udostępnij:


Wszystkie aktualności