ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem

Głosujemy na projekty obywatelskie!

Od 17 do 23 września br. mieszkańcy Rybnika, po raz szósty w drodze głosowania wybierać mogą projekty, które w 2019 roku zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego.

Głosowanie zostanie przeprowadzone w dwóch formach:

Inny sposób głosowania jest niezgodny z regulaminem i oznacza, że złożone  lub przesłane karty nie będą brane pod uwagę w głosowaniu na projekty.

Na karcie do głosowania należy wpisać:

  • numer dzielnicy oraz numer projektu (chcąc oddać głos na projekt lokalny),
  • numer projektu (chcąc oddać głos na projekt ogólnomiejski),
  • numer pesel osoby oddającej głos.

Zwracamy szczególną uwagę na zachowanie ostrożności w udostępnianiu numeru pesel osobom trzecim. Dlatego też, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, sugerujemy oddanie głosu za pośrednictwem Internetu lub poprzez osobiste wrzucenie karty do urny. 


Uwagi dotyczące projektów poddanych pod konsultacje można zgłaszać, w terminie trwania głosowania, tj. 17-23 września br.,

  • pisemnie na adres:
    Urząd Miasta Rybnika, Wydział Polityki Społecznej,
    ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik

WAŻNE!

Wnioskodawca projektu lokalnego pn. Ćwiczeń więcej, mniej siedzenia - doznasz prędzej uzdrowienia. Powiększenie siłowni na wolnym powietrzuo ścieżkę zdrowia, złożonego dla dzielnicy Maroko-Nowiny, wycofał w dniu 14 września br. swój wniosek z głosowania w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2019 rok. Ewentualne głosy oddane na projekt oznaczony: numer dzielnicy: 11, numer projektu: 4 będą nieważne. 

Udostępnij:


Wszystkie aktualności