ScrollTop-ico
Biznes

Międzynarodowy Konkurs Startupowy

Zachęcamy do udziału w międzynarodowym konkursie skierowanym do startupów oraz przedsiębiorstw z sektora MŚP wdrażających innowacyjne rozwiązania (produkty, usługi, procesy).

Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczych ludzi tworzących innowacyjne przedsiębiorstwa oraz rozwój innowacyjnej gospodarki.

Udział w konkursie stwarza młodym przedsiębiorcom szanse dla wdrożenia własnych koncepcji poprzez aktywny networking/matchmaking z Inwestorami obecnymi podczas wydarzenia.

Na uczestników konkursu czekają cztery etapy zmagań, warsztaty mentoringowe on-line z Partnerem merytorycznym konkursu oraz nagrody o łącznej wartości 150 000 zł.

Do współpracy przy organizacji konkursu został zaproszony jeden z wiodących, światowych akceleratorów przedsiębiorczości Plug and Play - zrzeszający młode technologiczne firmy, światowe korporacje oraz inwestorów.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać za pośrednictwem poświęconej wydarzeniu strony internetowej w terminie do 10.09.2021 r.

Na stronie znaleźć można podstawowe informacje o konkursie, w tym regulamin oraz link przekierowujący do platformy zgłoszeniowej. Po rejestracji w systemie każdy uczestnik konkursu znajdzie komplet dokumentów niezbędnych w procesie aplikacyjnym (formularz zgłoszeniowy, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wzór prezentacji inwestorskiej). Z uwagi na międzynarodowy charakter konkursu zgłoszenia przyjmowane są w języku angielskim.

Organizatorzy zapraszają nie tylko twórców startupów, ale również entuzjastów innowacyjnych technologii, przedsiębiorców oraz inwestorów.

Konkurs jest częścią „Europejskiego Forum Przyszłości”, które odbędzie się w dniach 6-8 października br.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności