ScrollTop-ico

Nowe boisko przy Zespole Szkół nr 3

Trwają przygotowania do rozbudowy bazy sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Rybniku. Na terenie obiektu przy ul. Orzepowickiej powstanie zadaszone boisko. Na teren budowy dostarczono już konstrukcję zadaszenia.

Boisko do gry w piłkę nożną będzie miało nawierzchnię z trawy syntetycznej. Płyta boiska będzie miała wymiary 62 m x 30 m, a pole do gry: 56 m x 26 m.
 
Obiekt zostanie osłonięty zabudowaną na fundamentach żelbetowych halą namiotową o konstrukcji stalowej. Wokół obiektu i dojść do hali wykonane zostaną opaski z betonowej kostki chodnikowej. Hala będzie oświetlona (technologia LED), a jej wyposażenie obejmuje 2 atestowane bramki o wymiarach 2 m x 5 m wraz z siatkami, piłkochwyty oraz kontener na sprzęt sportowy.


Budowę infrastruktury sportowej poprzedzają niezbędne prace przygotowawcze, związane z przebudową kanalizacji deszczowej, przyłącza wody i podziemnej sieci energetycznej. Ostatnim elementem prac będzie zaś uporządkowanie około 900 m2 terenu wokół obiektu.
 
Inwestycję w systemie „zaprojektuj i wybuduj” realizuje firma „STADION PRO Sp. z o.o. za 1.394.414,40 zł. Szczegółowe informacje na temat przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności