ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Biznes

Partnerstwo dzielenia się wiedzą

Zachęcamy przedsiębiorców do dołączenia do projektu opartego na współpracy pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami a samorządem.

Celem projektu jest wymiana doświadczeń poprzez spotkania, szkolenia i warsztaty, prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców dla innych przedsiębiorców oraz osób planujących założenie działalności gospodarczej.

Miasto Rybnik od ponad roku organizuje spotkania edukacyjne w ramach inicjatywy "Rybnik dla biznesu", które gromadzą przedsiębiorców oraz osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej. Uczestnicy spotkań reprezentują różne branże i posiadają bogate doświadczenie w swoich obszarach działalności, jednocześnie zgłaszają chęć uzupełniania wiedzy z innych zakresów. Projekt Partnerstwa dzielenia się wiedzą to szansa na korzystanie z doświadczenia praktyków oraz na umacnianie się w roli eksperta w swojej branży dla wszystkich, którzy zechcą podzielić się swoim doświadczeniem.

W dzisiejszych czasach ciągłego rozwoju, gdzie współpraca i wzajemna inspiracja są kluczowe dla sukcesu, projekt "Partnerstwo dzielenia się wiedzą" nie tylko umożliwia wymianę doświadczeń, ale także buduje relacje między lokalnymi przedsiębiorcami, wzmacniając wspólnotę biznesową i przyczyniając się do wzrostu i rozwoju każdego z uczestników.

Serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców do dołączenia do projektu, dzielenia się swoim doświadczeniem, budowania nowych kontaktów biznesowych oraz promowania swoich firm.

Szczegółowe informacje na temat projektu:
Wydział Strategii i Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rybnika
tel. 32 439 22 67, e-mail: inwestor@um.rybnik.pl

Udostępnij:


Wszystkie aktualności