ScrollTop-ico
Diagnoza

Rusza III sezon „Diagnozy”

Nowe postaci, kryminalne wątki i sekrety z przeszłości – trzeci sezon „Diagnozy” zapowiada się bardzo emocjonująco. Losy bohaterów kręconego w Rybniku serialu będzie można śledzić przez kilkanaście kolejnych wtorkowych wieczorów na antenie stacji TVN.

W nowej serii nie zabraknie oczywiście Rybnika. Pojawią się sceny w miejscach znanych już ze wcześniejszych odcinków – w szkole przy ul. Cmentarnej czy na terenie filmowego szpitala czyli rybnickiego  Kampusu. Widzowie zobaczą też na ekranie m.in. Zabytkową Kopalnię Ignacy w Niewiadomiu

III sezon „Diagnozy” odsłoni tajemnice wspólnego życia Anny i Jana w Gdańsku oraz operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej. Obok znanych z poprzednich serii aktorów – Mai Ostaszewskiej, Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego, pojawią się kolejne twarze. Jedną z ważniejszych postaci zagra Danuta Stenka, która wcieli się w postać profesor Bogny Mróz, nowej ordynator Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4.  Jak pojawienie się nowej ordynator wpłynie na życie Anny i Artmana? Tego dowiemy się, oglądając kolejne odcinki serialu.  

Na ekranie, obok znanych i lubianych z poprzednich serii Sonii Bohosiewicz, Aleksandry  Koniecznej czy Michała Czerneckiego, pojawią się też: Mateusz Kościukiewicz, który zagra rolę Pawła Wileckiego, prokuratora z Rybnika oraz Kamila Kamińska jako  chirurg Kalina Wysocka. 

Widzowie mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii we wtorek, 4 września, tymczasem za kilka dni w Rybniku ponownie będzie można podpatrzeć pracę ekipy filmowej.

Aktorzy wracają na plan zdjęciowy do Rybnika 10 września, ponieważ wtedy ruszają zdjęcia do kolejnych odcinków trzeciego sezonu – zapowiada Robert Cebula, naczelnik wydziału promocji UM w Rybniku. – Tym razem Rybnik odwiedzi cały zespół aktorów grających w trzeciej serii. Ekipę filmową będzie można podpatrzeć m.in. w centrum miasta, w zalesionym terenie Ochojca i nad zalewem. Główną bazą dla aktorów pozostaje oczywiście rybnicki kampus.  

Warto podkreślić, że dotychczasowe dwa sezony Diagnozy cieszyły się sporą sympatią widzów. Serial oglądała 2-milionowa publiczność. Produkcja została też doceniona na szerokim form – Diagnoza otrzymała Telekamerę w kategorii serial, Srebrny Glob na World Media Festival 2018 oraz nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

"Diagnoza" będzie emitowana w każdy wtorek o godz. 21.30 w telewizji TVN, począwszy od 4 września. Zapraszamy do oglądania! Więcej o serialu na diagnoza.tvn.pl 

Udostępnij:


Wszystkie aktualności