ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Seniorzy

Silver Silesia 2022 

Od 13 do 15 czerwca w Bielsku-Białej odbędą się: II Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Senioralne Silver Silesia 2022.

Silver Silesia to wydarzenie, którego najważniejszym elementem są targi senioralne promujące „srebrną gospodarkę”. Swoją ofertę prezentują tam wystawcy, którzy wiedzą, że jedna czwarta społeczeństwa to seniorzy i że rynek produktów i usług musi dostosować się do oczekiwań tej grupy Konsumentów.

Droga Seniorko, Seniorze, przygotowaliśmy dla Was bardzo wiele atrakcji. Poznacie Wystawców, którzy specjalizują się w usługach lub produktach specjalnie dla Was. Planujemy szereg imprez towarzyszących. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach skierowanych do Seniorów, skorzystać bezpłatnie z porad i zabiegów kosmetycznych, fizjoterapeutycznych, wysłuchać występów zespołów artystycznych i uczestniczyć w wielu innych imprezach towarzyszących. Przygotowaliśmy także strefę gastronomiczną, gdzie będziecie mogli zakupić posiłki, napoje i przekąski – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

II Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora : 13 – 15 czerwca 2022 r.

  • Konferencja – Hotel Dębowiec, Bielsko-Biała, Aleja Armii Krajowej 220
  • Targi – Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała, ul. Karbowa 26

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności