ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Biznes

Trwa nabór do katalogu made inSilesia

Trwają prace nad drugą edycją katalogu made inSilesia, stanowiącego spis produktów i usług eksportowych województwa śląskiego. Do 13 czerwca trwa nabór firm, które chcą zamieścić swoje wizytówki w publikacji.

Drugą edycję katalogu made inSilesia zamierza wydać Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE), działające w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach. Celem wydawnictwa jest prezentacja potencjału gospodarczego województwa śląskiego, jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu.

Katalog będzie rozpowszechniany podczas spotkań oraz międzynarodowych wydarzeń, takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze i misje handlowe. Zostanie ponadto przesłany do regionów partnerskich województwa śląskiego, do polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz zagranicznych biur handlowych.

 • Umieszczenie wizytówki firmy w katalogu oraz jej promocja są bezpłatne.
  Warunkiem wpisu do katalogu jest rejestracja firmy na terenie województwa śląskiego.

   
 • Liczba firm, które mogą być promowane w wydawnictwie, jest ograniczona.
  Planowana jest publikacja maksymalnie 100 wizytówek firm.

   
 • Nabór zgłoszeń trwa do 13 czerwca 2023 r.
   
 • Szczegółowe informacje na stronie invest-in-silesia.pl

Pierwszeństwo mają firmy prowadzące działalność eksportową, jednak w zależności od ilości zgłoszeń promowane mogą być również firmy z potencjałem, które jeszcze nie eksportują swoich wyrobów/usług, lecz planują rozpoczęcie tego typu działalności.

Pierwsza edycja katalogu cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród firm, jak również wśród uczestników wydarzeń, w których brali udział przedstawiciele Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Katalog z pierwszej edycji made inSilesia

Udostępnij:


Wszystkie aktualności