ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Biznes

Warsztaty dla przedsiębiorców

W poniedziałek, 20 marca, zapraszamy rybnickich przedsiębiorców oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej do udziału w spotkaniu warsztatowym, które poprowadzi ekspert ds. planowania strategicznego.

Spotkanie odbędzie się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Konstantego Prusa w Rybniku przy ul. Ks. Józefa Szafranka 7. Początek o  godzinie 10:30, całość potrwa ok. 3 godzin.

Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa poprzez wysłanie mejla na adres: inwestor@um.rybnik.pl – ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty związane są z  Programem Wspierania Przedsiębiorczości, nad którym od lutego 2023 r. prace prowadzi Wydział Strategii i Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rybnika. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wskazać na potrzeby i wyzwania w obszarze przedsiębiorczości, na które program powinien odpowiedzieć.

Warto przypomnieć, że 6 marca 2023r. informowaliśmy o uruchomieniu badania ankietowego, które jest jednym z etapów prac nad Programem wspierania przedsiębiorczości w Rybniku. Ankiety można wypełniać do 24 marca br.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności