ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Biznes

Zbuduj swoją markę w sieci

„Social media – jak świadomie budować markę w sieci” - to temat spotkania edukacyjnego w ramach inicjatywy Rybnik dla biznesu, które odbędzie się 2 lutego o godz. 16.00 w punkcie Halo!Rybnik.

Spotkanie poprowadzi Marzena Motyczka, właścicielka firmy Deleguj Online - copywriter i Social Media Manager, która od kilku lat pomaga zadbać przedsiębiorcom o ich social mediach, tworząc przyciągające posty, newslettery i treści na bloga.

W trakcie spotkania, uczestnicy dowiedzą się co zrobić, aby posty publikowane w serwisach społecznościowych nie miały charakteru przypadkowości, a były elementem przemyślanej strategii firmy.

Prowadząca opowie też jak zbudować content marketing, pozwalający firmie zarabiać, rozwijać zasięgi i wyprzedzać konkurencję. Będzie też okazja do autorefleksji, czy czas poświęcony na publikacje w social mediach jest wykorzystywany prawidłowo i co należałoby zmienić w komunikacji firmy, aby dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów.

Dla wszystkich, którzy planują rozpoczęcie własnej działalności, spotkanie będzie okazją do zaplanowania działań w mediach społecznościowych, tak aby na otwarciu biznesu nie zmagać się z błędami popełnianymi w tworzeniu komunikacji firmy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsca
przez wysłanie e-maila na adres: inwestor@um.rybnik.pl

Zobacz: zasady przetwarzania danych osobowych

Szczegóły na facebookowym profilu InvestInRybnik

Udostępnij:


Wszystkie aktualności