ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Sport

Złoto dla Rybek Rybnik

Rybki Rybnik złotymi medalistami Pucharu Polski Par Klubowych. W Częstochowie odbyła się zaległa, VI runda Pucharu Polski Par Klubowych w miniżużlu, będąca jednocześnie finałem tych rozgrywek. Z 29 punktami wygrali zawodnicy Rybek Rybnik.

Turniej zdominował zespół MKMŻ-u Rybek Rybnik, który zdobył 29 na 30 możliwych punktów. Najlepsi na torze byli Dawid Piestrzyński oraz Szymon Ludwiczak wychowankowie MKMŻ RYBKI Rybnik. Rybniczanie wygrali wszystkie rundy PPPK i to oni zdobyli w tym roku złoto. Dodać należy iż wciąż trwają rozgrywki o Indywidualne Mistrzostwo Polski oraz Drużynowe Mistrzostwo Polski gdzie zawodnicy RYBEK plasują się w czołówce tabeli klasyfikacji generalnej. Kto wie czy w tych rozgrywkach również Rybnik nie zdobędzie medalowych pozycji...
Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie www.rybki.rybnik.pl oraz Fanpage Klubu Miniżużlowego z Rybnika.