ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Rewitalizacja

Konsultujemy online Gminny Program Rewitalizacji

Przegapiłeś ubiegłotygodniowe spotkanie w UM w sprawie trwających konsultacji społecznych, dotyczących rewitalizacji Rybnika? Nic straconego – zapraszamy na kolejne, tym razem w formule online.

Przypominamy, że trwają konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Rybnika w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Mieszkańców Rybnika i wszystkie osoby zainteresowane tematyką rewitalizacji w naszym mieście zapraszamy na spotkanie online, w najbliższy czwartek, 9 lutego, w godz. 16.00 - 18.00. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.

Dołącz do spotkania Zoom - czwartek, 9 lutego o godz. 16.00
Identyfikator spotkania: 954 7533 4148
Kod dostępu: 692374

W trakcie debaty wspólnie zastanowimy się, jakie są mocne i słabe strony dzielnic, których fragmenty znajdą się w obszarze rewitalizacji, a także porozmawiamy o problemach, z jakimi borykają się ich mieszkańcy.

Proponowany obszar rewitalizacji w Rybniku w dużej części pokrywa się z dotychczasowym. Nowy obszar ma objąć fragmenty 6 dzielnic: Boguszowice Osiedle, Niedobczyce, Niewiadom, Paruszowiec-Piaski, Rybnik-Północ i Śródmieście.

Konsultacje to świetna okazja, by w aktywny sposób przedstawić swoje potrzeby, uwagi i pomysły oraz przyczynić się do ich realizacji. Do zobaczenia!

Nie pasuje Ci termin? Przeczytaj więcej o innych możliwościach przekazania swoich uwag do konsultowanych materiałów: Konsultacje Gminnego Programu Rewitalizacji

Udostępnij:


Wszystkie aktualności