Wydarzenia

Miasta partnerskie na Dni Rybnika

Koronawirus pokrzyżował plany, związane z organizacją tegorocznych Dni Rybnika. O zbliżającym się święcie naszego miasta pamiętali jednak przedstawiciele miast partnerskich, śląc okolicznościowe życzenia i pozdrowienia.

Merowie i burmistrzowie zaprzyjaźnionych z Rybnikiem miast europejskich, którzy co roku odwiedzali nasze miasto, by wspólnie świętować Dni Rybnika, w tym roku przesłali rybniczanom miłe słowa, w imieniu mieszkańców swoich miast.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich materiałów video przesłanych do Rybnika z niemieckiego Dorsten, północnoirlandzkiego Antrim i Newtownabbey, ukraińskiego Baru i Iwano-Frankiwska, francuskiego Saint Vallier, Lievin i Mazamet, greckiej Larissy, słowackich Topolcan oraz chorwackiego Labinu:
 

Udostępnij:


Wszystkie aktualności