ScrollTop-ico
Smog

Zoom o Programie Czyste Powietrze

Planujesz wymianę pieca lub termomodernizację swojego domu? Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu, prowadząca punkt konsultacyjny programu "Czyste Powietrze" dla mieszkańców Rybnika, po raz kolejny zaprasza na spotkanie online.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 marca o godz. 19:00 na platformie Zoom.

LINK do spotkania - zoom

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z informacjami na temat programu, możliwości uzyskania dofinansowania i jego wysokości oraz warunków jakie trzeba spełnić aby je otrzymać. Informacje, które będą prezentowane podczas zoomu są wynikiem najczęściej zadawanych pytań przez rybniczan w punkcie konsultacyjnym. Dodatkowo w ramach spotkania prowadzący pokażą jak wygląda wniosek o dotację, a także opowiedzą o dokumentach jakie są potrzebne do rozliczenia otrzymanej dotacji.

W spotkaniu może uczestniczyć 100 osób, o kolejności decyduje wejście w link przed spotkaniem (pokój będzie otwarty od 18.45).  Jednocześnie spotkanie będzie transmitowane na profilu facebookowym punktu Czyste Powietrze Rybnik – punkt konsultacyjny.

Realizacja projektu „Prowadzenie punktu konsultacyjnego programu Czyste Powietrze dla Mieszkańców Rybnika" jest dofinansowana ze środków Miasta Rybnika.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności