ScrollTop-ico
Rybnik logo z godłem
Inwestycje

TBS? Tak chcę mieszkać!

Czy TBS to rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź! Możesz zamieszkać w nowym budownictwie, bez kredytu, w spokojnej i zielonej części miasta, w lokalizacji, z której blisko do najważniejszych miejsc życia codziennego. Zamieszkaj na Sztolniowej!

 

TBS Rybnik Towarzystwo Budownictwa Społecznego buduje mieszkania w sercu Rybnika, oferując piękną architekturę w centrum miasta, ale ma też ofertę w innej lokalizacji.

Może to właśnie propozycja dla Ciebie? Czasu do namysłu już niewiele – nabór wniosków o najem mieszkań w zespole budynków wielorodzinnych przy ul. Sztolniowej w Boguszowicach Starych trwa tylko do 30 czerwca.

Jak wyglądają okolice Sztolniowej, gdzie powstać ma 80 mieszkań? 

  • TBS na Sztolniowej to oferta dla tych, którzy chcą mieć blisko wszystko to, co ofertuje miasto: edukację, komunikację miejską i trochę zieleni na letnie spacery. To po prostu dobre miejsce do życia
  • Mieszkania znajdą się w pięciu czterokondygnacyjnych podpiwniczonych budynkach. Dwa z nich będą wolnostojące, a trzy stworzą zabudowę szeregową.
  • W każdym z budynków zaplanowano 16 mieszkań, które będą miały 1, 2, lub 3 pokoje. Do mieszkań będą przynależeć komórki lokatorskie. Metraże będą oscylować w przybliżeniu między 31 a 60 m2.  Budynki będą zasilane w ciepło systemowe z ciepłowni, z ciepłociągu będzie też dostarczana ciepła woda użytkowa.
  • Na Sztolniowej powstaną także: plac zabaw i parkingi – z miejscami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Ze względu na brak windy mieszkania dla osób starszych i niepełnosprawnych zaplanowano na parterze.
  • Przewidywany termin oddania do użytkowania zespołu budynków przy ulicy Sztolniowej to pierwsza połowa 2024 r.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Twój Dom" w Rybniku zajmuje się budową mieszkań na wynajem. Nie stać Cię na kredyt, masz dosyć mieszkania kontem u rodziców, TBS może być rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu ze spółką i śledzenia jej facebookowego profilu. Znaleźć tam można m.in. informacje o postępach prac przy budowie mieszkań w sercu miasta na ulicy Hallera. Są też oczywiście bieżące posty o działaniach spółki, w tym o prowadzonym naborze wniosków o najem mieszkań w zespole budynków wielorodzinnych przy ul. Sztolniowej.

Chcesz zamieszkać w zespole budynków wielorodzinnych przy ul. Sztolniowej? 23 maja Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Twój Dom" ogłosiło nabór wniosków o zawarcie umowy najmu mieszkań. Wnioski można składać do 30 czerwca br. osobiście w siedzibie rybnickiego TBS-u przy ul. Gliwickiej 1 lub za pośrednictwem poczty.

Dane kontaktowe TBS:

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Twój Dom” Sp. z o. o. w Rybniku
ul. Gliwicka 1
44-200 Rybnik
tel. 538 216 079
sekretariat@tbsrybnik.pl

Godziny otwarcia:
pon. - śr.: 7:30 - 15:30
czw.: 7:30 - 18:00
pt.: 7:30 - 13:00

Szczegółowe informacje na stronie Towarzystwa  Budownictwa Społecznego "Twój Dom": Najem krok po kroku. Zachęcamy także do zapoznania się z opisem i kartami poszczególnych mieszkań. Przewidywany termin oddania do użytkowania zespołu budynków przy ulicy Sztolniowej to pierwsza połowa 2024 r.

Koncepcja zespołu zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej przy ulicy Sztolniowej w Rybniku:

Aby zamieszkać w budynkach TBS-u trzeba spełnić kilka warunków, m.in. dotyczących kwoty miesięcznie osiąganych dochodów. Z powodu dużej ilości pytań w sprawie naboru wniosków w zakładce FAQ na stronie internetowej TBS-u znajdują się odpowiedzi na najważniejsze z nich.

Udostępnij:


Wszystkie aktualności